Náš obchod v Dejvicích nabízí velký výběr britských potravin a také čerstvé maso a masné speciality, sýry a víno. V nabídce mražených potravin máme mražené jehněčí z Nového Zélandu, vegetariánské produkty, mražená hotová jídla a dezerty a anglický chléb. Maso a masné výrobky jsou připraveny v našem obchodě v Praze 4 - Nuslích a denně dováženy čerstvé.
|
Z masných výrobků nabízíme anglickou a americkou slaninu, klobásy (pravé anglické i grilovací příchutě), bio kuřata, kuřecí prsa, mleté hovězí, hovězí burgery, sirloin steak, rib eye steak, vepřové kotlety bez kosti, vepřovou panenku, šunku od kosti a uzeného lososa. Všechny masné výrobky, které máme v nabídce, mohou být objednány předem a připraveny k vyzvednutí v dejvickém obchodě - informujte se prosím v našem eshopu.
Sýry z naší nabídky pocházejí jak z Velké Británie (cheddar, stilton..), tak z jiných evropských zemí (parmazán, gouda aj.)
Dále prodáváme bio vejce a výběr jihoamerických a evropských vín.
Hlavním sortimentem tohoto obchodu jsou potraviny britských značek, které zahrnují např. snídaňové cereálie, čaje, pivo, cider, sušenky, čokolády, sladkosti, přísady na vaření a pečení, dochucovadla, omáčky, džemy a marmelády, marmite a mnoho dalšího. |
 |