Jak nakupovat

Vítejte v našem internetovém obchodě!


Po odeslání objednávky obdržíte email s jejím potvrzením. Poté se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom Vás informovali o postupu přípravy Vaší objednávky a dohodli detaily jejího převzetí - ne všechny produkty jsou k dispozici každý den, proto se doba dodání může lišit v závislosti na objednaném zboží. 

Pokud máte speciální požadavky, případně pokud nemůžete určitý produkt na našich stránkách najít, kontaktujte nás prosím telefonicky či emailem, rádi Vám poradíme!
 

Vyzvednutí objednávky

 
Vaše objednávka může být připravena k vyzvednutí v našem obchodě  v Dolních Břežanech ve všední dny od 8 - 18.00 nebo v sobotu od 8 - 12.00. 

 

Rozvážková služba Praha


Pro objednávky v Praze nabízíme doručení do domu či na pracoviště. Rozvážíme v pondělí - pátek, obvykle mezi 11.00 - 15.30hod. 

Nemáme minimální objednávku, ale pro objednávky za méně než 2000 Kč účtujeme manipulační poplatek 200 Kč. Platba za objednávku může být v hotovosti či kreditní kartou při převzetí. 

Jelikož hmotnosti produktů v objednávce nebudou přesně odpovídat hmotnostem uvedeným v eshopu, bude se mírně lišit i částka k zaplacení od ceny objednávky, kterou vypočítal eshop. 

 

Rozvážková služba - mimo Prahu

Pro objednávky mimo Prahu nabízíme doručení do domu či na pracoviště firmou CoolBalik. Termín závozu v závislosti na rozvozové trase a dni obdržení objednávky. Rozváží se v úterý - pátek, dle lokality v ČR:

Brno - každý den od úterý do pátku

Středočeský kraj - zóna jih: středa, pátek

Středočeský kraj - zóna sever: úterý, čtvrtek

Vysočina, Plzeňský, Jihočeský, Karlovarský a Jihomoravský kraj - středa, pátek

Pardubický, Královehradecký, Liberecký, Ústecký, Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský  kraj - úterý, čtvrtek

Bratislavský kraj - každou středu

Části Moravskoslezského a Olomouckého kraje prozatím nejsou zaváženy.

Mapa a podrobnosti zde

Do poznámky prosím uveďte preferované datum doručení s ohledem na rozvozové dny Vašeho bydliště. S upřesněním termínu závozu Vás budeme kontaktovat co nejdříve. 

Nemáme minimální objednávku, ale pro objednávky za méně než 2000 Kč účtujeme manipulační poplatek 400 Kč. Platba za objednávku může být převodem (bez poplatku) nebo hotově/ kartou řidiči při převzetí. Cena dobírky je 39 Kč. 

 

Výdejní místo na Praze 5 

Nyní máte možnost si svou objednávku vyzvednout v Jihoafrickém obchodě v ulici U Santošky 4 na Smíchově, nedaleko metra Anděl. 

Objednávky budou k vyzvednutí vždy ve středu - pátek od 14.00 - 19,30 hodin. Pro objednávky pod 500 Kč si účtujeme manipulační poplatek 50 Kč, u objednávek nad 500 Kč je vyzvednutí zdarma.

Platba za objednávku je zatím možná pouze převodem. Fakturu s QR kódem pro platbu Vám zašleme poté, co objednávku připravíme. Jelikož hmotnosti produktů v objednávce nebudou přesně odpovídat hmotnostem uvedeným v eshopu, bude se mírně lišit i částka k zaplacení od ceny objednávky, kterou vypočítal eshop. 

 

 

Pokyny k balení masa

V kolonce "Poznámka pro prodejce" u objednávky masných výrobků prosím specifikujte své požadavky na balení masa. Např. při objednání 3kg mletého hovězího napište do poznámek, že byste chtěli mít maso zabaleno do 0,5kg balíčků. U balení pod 500g je účtován 5% příplatek.

Ceny jsou včetně 12% nebo 21% DPH.

Těšíme se na Vaši objednávku!