O nás

Řeznictví Robertson 

Náš příběh začal v září roku 2003, kdy jsem otevřel řeznictví v pražských Nuslích. Kromě klasického sortimentu jsem zde chtěl zákazníkům nabízet i produkty, které v té době nebyly na českém trhu k dostání, s inspirací v mé rodné Británii. Začalo to anglickou slaninou a klobásami ze směsí koření dovážených z Británie a skončilo to dvěma dalšími obchody specializovanými na britské potraviny, od sušenek po čaj. K tomu přibylo ještě jedno klasické řeznictví v Dolních Břežanech spolu s rozvozem do mnoha pražských restaurací a hotelů, a tak jsem po deseti letech takto širokého záběru stál před volbou, jak dál.

Rozhodl jsme se zaměřit pouze na řezničinu - také proto, že jsme s rodinou v té době přesídlili na venkov a založili farmu s chovem ovcí, hovězího dobytka a drůbeže. Kromě toho, že jsem si farmou splnil sen z dětství stráveného na ovčí farmě na pomezí Anglie a Skotska, můžu si být jistý, že maso z mojí farmy na pultě mého řeznictví je v té nejlepší kvalitě (od roku 2017 jsme certifikovanou biofarmou) a celou jeho produkci mám pod kontrolou. Pro více informací o naší farmě navštivte www.farmahrzin.cz

V současné době nás najdete v Dolních Břežanech a na eshopu, přes který si můžete objednat zboží, které si vyzvednete v našem obchodě nebo vám ho doručíme domů, na pracoviště nebo třeba do vaší restaurace.  

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Christopher Robertson

 Roberton

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení