O nás

Řeznictví Robertson 

Náš příběh začal v září roku 2003, kdy jsem otevřel řeznictví v pražských Nuslích. Kromě klasického sortimentu jsem zde chtěl zákazníkům nabízet i produkty, které v té době nebyly na českém trhu k dostání, s inspirací v mé rodné Británii. Začalo to anglickou slaninou a klobásami ze směsí koření dovážených z Británie a skončilo to dvěma dalšími obchody specializovanými na britské potraviny, od sušenek po čaj. K tomu přibylo ještě jedno klasické řeznictví v Dolních Břežanech spolu s rozvozem do mnoha pražských restaurací a hotelů, a tak jsem po deseti letech takto širokého záběru stál před volbou, jak dál.

Rozhodl jsme se zaměřit pouze na řezničinu - také proto, že jsme s rodinou v té době přesídlili na venkov a založili farmu s chovem ovcí, hovězího dobytka a drůbeže. Kromě toho, že jsem si farmou splnil sen z dětství stráveného na ovčí farmě na pomezí Anglie a Skotska, můžu si být jistý, že maso z mojí farmy na pultě mého řeznictví je v té nejlepší kvalitě (od roku 2017 jsme certifikovanou biofarmou) a celou jeho produkci mám pod kontrolou. Pro více informací o naší farmě navštivte www.farmahrzin.cz

V současné době nás najdete v Dolních Břežanech a na eshopu, přes který si můžete objednat zboží, které si vyzvednete v našem obchodě nebo vám ho doručíme domů, na pracoviště nebo třeba do vaší restaurace.  

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Christopher Robertson

 Roberton